AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

AC/DC: "Elveda" Turu mu Planlıyor?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sylph
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Kadın
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: AC/DC: "Elveda" Turu mu Planlıyor?   Perş. Nis. 24, 2008 8:58 pm

28 Mart Cuma günü New York XM radyosunun "Friday Night Rocks" programında, Avustralyalı hard rock efsanesi AC/DC’ nin yeni albümlerinin kaydı tamamlandığında bir “elveda” turu yapacakları dedikodusu çıktı.

AC/DC basitsi Cliff Williams Spinner.com sitesine 8 yıllık aradan sonra 1 Mart’ ta stüdyo kaydına başlayacakları açıklamasını yapmıştı. William, grubun tur için hazır olup olmadığının belirsizliğini açıklayan sözlerini şöyle dile getirdi: “Tura çıkar mıyız ya da ne zaman çıkarız, hiç bilmiyoruz. Uzun zamandan sonra yeniden toparlanıp stüdyoya giriyoruz. Ben tura çıkmayı kendi adıma çok istiyorum. Sizlere bununla ilgili çok olumsuz bir yanıt vermek de istemiyorum.”

Grup şu anda, dünyanın her köşesine dağılmış elemanlarıyla uluslararası bir hal almış durumda. Malcolm ve Angus Young, zamanlarını İngiltere ve Avustralya arasında geçiriyorlar. Angus da, Hollandalı eşi dolayısıyla Hollanda’ da. Brian Johnson ve Cliff Williams daha çok Amerika’ da bulunurken Phil Rudd Yeni Zelanda’ da yaşıyor.

Ocak ayında çıkan en son haberlere göre grubun albüm kaydını neredeyse bitirdiği söylenirken bu haber Albert Records tarafından yalanlandı.

Grubun "Stiff Upper Lip" adlı son albümü 2000 yılında çıkmıştı.
Kullanıcı profilini gör

AC/DC: "Elveda" Turu mu Planlıyor?
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası