AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

BLACK SABBATH Eski Vokali Tony Martin'in Son Açıklamaları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Sylph
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Kadın
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: BLACK SABBATH Eski Vokali Tony Martin'in Son Açıklamaları   C.tesi Mayıs 10, 2008 12:50 pm

“ Sevgili arkadaşlar, uzun süre konuşmadım; zaten konuşulacak bir şey de yoktu. Ama yine de bazı gelişmelerden bahsetmek istiyorum. Öncelikle, bugünlerde, yaptığım işle ilgilenen Kanadalı bir ekipe katılmaya çalışıyorum. Sizleri bununla ilgili gelişmelerden haberdar edeceğim.”

“ COZY POWELL gitaristi Mario Parga ile bazı çalışmalar yaptım. Yaptıklarımızın bir kısmını çıkarmak istiyoruz; bu ilginç olabilirdi. Deneyip göreceğiz ( Kıyafet ve şapkada yapılacak değişikliklere dikkat edin!). Ayrıca Dario Mollo’ ya CAGE projesi için yeni bir albüm yapmayı önerdim ve çalışmamızdaki ilk parçalar muhteşem oldu.”

“ Son olarak, albümleri web sitem aracılığıyla imzalamamı isteyen fanlarıma bunun mümkün olmadığını iletmek istiyorum. En iyisi bir konserime gelin ve albümleri orada sizler için imzalayalım.”

Martin’ in "Scream" adlı son solo albümü Kasım 2005’ te MTM Müzik işbirliğiyle çıkarılmıştı. Albümde efsanevi davulcu Cozy Powell(BLACK SABBATH, RAINBOW, WHITESNAKE) yer alırken, şarkı sözleri de bir diğer SABBATH üyesi Geoff Nicholls tarafından yazılmıştı.
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: BLACK SABBATH Eski Vokali Tony Martin'in Son Açıklamaları   C.tesi Mayıs 10, 2008 10:24 pm

ozzy varken

BLACK SABBATH Eski Vokali Tony Martin'in Son Açıklamaları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atatürk'ün İnkilapları Ve Açıklamaları