AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

Kurt Cobain'in külleri çalındı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Kurt Cobain'in külleri çalındı   Ptsi Haz. 02, 2008 11:30 pm

Nirvana'nın 1994 Yılında İntihar Eden Efsanevi Solisti Kurt Cobain'in, Eşi Courtney Love'ın Evinde Küçük Bir Çanta İçinde Bulunan Küllerinin Çalındığı Açıklandı.

Nirvana’nın 1994 yılında intihar eden efsanevi solisti Kurt Cobain’in, eşi Courtney Love’ın evinde küçük bir çanta içinde bulunan küllerinin çalındığı açıklandı.
Courtney Love, külleri Hollywood’daki evinde, içinde şarkıcının bir tutam saçının bulunduğu pembe bir çantada sakladığını belirtirken "Kurt’ün küllerinin çalındığına inanamıyorum. İğrenç bir olay" dedi. 1994 yılı nisan ayında yüksek dozda uyuşturucu alarak 27 yaşında intihar eden Kurt Cobain’in küllerinin bir kısmı New York’taki bir Budist tapınağına serpilmiş, bir kısmı ise Washington’daki evinin yakınındaki Wishkah Nehri’ne dökülmüştü. Bir kısmı ise Courtney Love’da kalmıştı. Küllerinin çalındığı haberi şarkıcının hayranları arasında üzüntüyle karşılanırken, Courtney Love, "Kobain’den kalan küller bana onu hatırlatıyordu, şimdi tamamen onu kaybettim" dedi.

http://www.haberler.com/kurt-cobain-in-kulleri-calindi-haberi/ sitesinden alıntıdır.

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kurt Cobain'in külleri çalındı   Salı Haz. 03, 2008 12:12 pm

tuh ya kotu olmuş... calanlara .............................
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kurt Cobain'in külleri çalındı   Salı Haz. 03, 2008 1:18 pm

fidye istesenize salaklar :büwüe:
Sylph
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Kadın
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Kurt Cobain'in külleri çalındı   Salı Haz. 03, 2008 6:26 pm

Courtney Love, "Kobain’den kalan küller bana onu hatırlatıyordu, şimdi tamamen onu kaybettim" dedi.

Hade len Laughing
Kullanıcı profilini gör
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Kurt Cobain'in külleri çalındı   Salı Haz. 03, 2008 7:21 pm

dave grohl çaldırtmıştır kesin... :büwüe:

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com

Kurt Cobain'in külleri çalındı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atınç -SARMAŞIK GÜLLERİ & KIRMIZI GÜL