AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
RL_Nghtstlkr
Bu Forumun İdolüsün RockLOG'lu

Erkek
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   C.tesi Eyl. 08, 2007 2:09 am

<H4>Gizli satanizm propagandası içerdiği ileri sürülen bazı ünlü şarkılar

Kimler yok ki bu karanlık âlemde! 1- The Eagles / "Hotel California", "This Far Down the Line"
2- Madonna / "Like a Prayer"
3- Michael Jackson / "Beat it", "Morphine",
"Man in the Mirror"
4- AC/DC / "Dirthy Deeds"
5- Rolling Stones / "Tops"
6- Metallica / "Am I Evil?"
7- Beatles / "Sergeant Pepper's Lonely" albümü
Led Zeppelin'den satanist şarkıların en azılısı:
Stairway to Heaven (Cennete Uzanan Merdiven)

Rock tarihinin Pink Floyd ile birlikte en karizmatik iki grubundan biri olarak kabul edilen Led Zeppelin, aynı zamanda "içine şeytanî mesajlar gizlenmiş besteler yapma" konusunda da sabıka dosyası en kabarık ekip… Grubun günümüzde artık bir efsaneye dönüşmüş durumdaki ünlü şarkısı "Stairway to Heaven" ise bu sinsi kamuflajın teknik başarı açısından zirveye ulaştığı çalışma oldu. Bir grup Batılı araştırmacının, toplam süresi 12 dakikayı bulan bu popüler şarkının ortalarında bir yerde yakaladığı tüyler ürpertici "back-masking" bölümü aynen şöyle:

(Şarkının normal akış cümleleri / 04'20"-04'41" arası)

"If there's a bustle in your hedgerow, don't be alone now,(Eğer bahçenizde bir karışıklık varsa, sakın ola hiç telaşa kapılmayın)

It's just a spring clean for the May queen.(Bu sadece Mayıs kraliçesinin yaptığı bir bahar temizliğidir)

Yes there are two paths you can go back,(Evet, iki patika yol mevcut izleyebileceğiniz)

But in the long run there's still time to change the road you're on."(Fakat böylesine uzun bir koşuda üzerinde ilerlediğiniz yolu değiştirmek için hâlâ zamanınız var)

Bu hâliyle en azından görünürde hiçbir satanik propaganda içermeyen şarkı, bir MP3 kaydından aynı hızla tam tersine çalındığında ise yukarıdaki cümleler şu biçimi alıyor:

Here's my sweet satan / İşte benim sevimli şeytanım

The one whose little path would make me sad whose power is satan / Bu küçük patikada ilerleyen beni hasta eden şey, şeytanın gücüdür

He'll give you 666 / O sana (şeytanın İncil'deki simgesi olan) 666 sayısını verecek

There was a little toolshed where he made us suffer, sad satan / Kederli şeytanın bize ızdırap verdiği bir malzeme kulübesi vardı (Burada geçen "malzeme kulübesi/toolshed" deyimi de bir başka şifre. Bu, grup üyelerinden Jimmy Page'in satanik ayinler düzenlemek üzere 1970'lerde satın aldığı tarihî bir evin adıydı.)

Parçada ayrıca, "Your stairway lies on the whispering wind" (Merdivenin fısıldayan rüzgarın üzerinde uzanır) dizesi de tersten dinlendiğinde "Because I live for satan" (Çünkü şeytan için yaşıyorum) sonucunu veriyor.

[/size]</H4>
Kullanıcı profilini gör http://www.rocklog.chocoforum.com
RL_Nghtstlkr

Erkek
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   C.tesi Eyl. 08, 2007 3:23 pm

ben saksen inanamadim Very Happy
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Paz Eyl. 09, 2007 1:06 pm

huh bu gerçek olamaz ya

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com
RL_Nghtstlkr

Erkek
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Eyl. 14, 2007 8:14 pm

vallahı bılmıom belkı gercekdır belkı deıl ama gercek olma ıhtımalı yıqsek cunku Led zeppelın tarıhdekı ılk sato grup olarak gecıo Very Happy
RoCKLiFe10
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Eyl. 14, 2007 8:53 pm

ınanasım gelmıo Razz bence yalan ıslerı guclerı yok o kdr seıı yazıp bıde ters okundunda ne anlama geleceın mı yapıcaklar kı led zeppelın gıbı bı efsanee ustunden yıllar geçtı ancamı ortaa çıktı pehh... sanmam bnce yalan
Kullanıcı profilini gör
forsssaken
Melankolik Kaptan
Melankolik Kaptan

Kadın
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Eyl. 21, 2007 1:41 pm

ı-ııhhh bence grçek değl ya bunlar ben inanmadım

RL_Nghtstlkr

Erkek
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Eyl. 21, 2007 8:04 pm

bende ınanmıom ınanmakta ıstemıom
cehennet

0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Eyl. 21, 2007 9:51 pm

fake bunlar yaaaaa.kolpa...
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Paz Kas. 25, 2007 11:11 am

bende inanmıyom inanamıyom Razz
_Masterpiece_
Kocaaa RockLOG'lu
Kocaaa RockLOG'lu

Kadın
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Ptsi Kas. 26, 2007 7:26 pm

oha yaa!!
cidden hiç inanılası bişi değil
yani ne bilim kim oturupta öle bi şarkı yazıımki tersten oknunca şeytani anlamlar çıksın die uğraşır

scratch
Kullanıcı profilini gör
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Salı Kas. 27, 2007 6:55 pm

yaw bu bilinen bir şeymiş zaten 1968 yılında geçtiği belirtilen 80lerde yapılmış bir filimde komiklik yapan radocu herif tersten çalan plak taklidi yapıp ş..ta ş..tan diye konuşuyordu ama bu galiba her turlu plak için geçerli olabilir yada şarkı

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
sheytani
Fırından Yeni Çıkmış RockLOG'lu
Fırından Yeni Çıkmış RockLOG'lu

Kadın
79 / 10079 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Perş. Kas. 29, 2007 7:10 pm

garip.. Very Happy
Kullanıcı profilini gör http://sheytaniler.frbb.net/portal.htm
crystal mountain
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Erkek
Dinlediğim Tür : Heavy metal
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Cuma Ara. 14, 2007 3:15 pm

pek doğru olduğu söylenemez bi takım kişi ve kuruluşların metal müziğin özünde şeytani ögeler içerdiğini götünden sallayıp ön yargı oluşturma çabası olarak düşünebilir..yani led zeppelin amcalar bi mesaj vermek istiolarsa bunu şarkının tersine gizlemek zorunda hissetmez kendini yazar direk sözlerine satanik ögeler..çok kurcaliyolar müziği gidin adam gibi dinleyin be kardeşim güzelim müziklerini geçtinizde yok şeytan şok satanist boş işler..

demoNchaiN

Kadın
Dinlediğim Tür : Black metal
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Ptsi Ocak 14, 2008 11:24 pm

nıe olmasın.!
fakt terstn oknnca flan farklı anlamlar cıkarılması rastlantı olamaz yalnsca gerckten bı gızemı dourması ıcın akıllarda bole bısyh planlanmıs olabılır.
satanzm ınancından bu kadr tıksnmekte yanls bence saygı dymak gerekır. scratch

yanı ackcası bende cq etkılendım bu yazdn.iimiş acıkcası Smile
Kullanıcı profilini gör
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Salı Ocak 15, 2008 11:32 pm

behhh yazı kotu etki yaptı kaldırsak mı acaba Evil or Very Mad scratch

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler   Çarş. Ocak 16, 2008 5:45 pm

eet ya korkutmayınlan beni  Razz  inanmıyım  kaldırsakmıkı bencede baya kotu etki yaratmışp Razz

Wow doirm :D ne diyeyim artiq yaa Satanistler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası