AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI

YazarMesaj
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Salı Eyl. 18, 2007 2:20 pm

krill arkadaşımız zabıtalık yetkilerini kullanarak mantık çerçevesinde bir tartışma yaptığımız konuyu silmiştir haberiniz var mı Question

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com
cehennet
Bu Forumun İdolüsün RockLOG'lu
Bu Forumun İdolüsün RockLOG'lu

0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Salı Eyl. 18, 2007 3:21 pm

hangi konudur
Kullanıcı profilini gör
kRiLL
RockLOG Zabıtası
RockLOG Zabıtası

0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Salı Eyl. 18, 2007 7:57 pm

güzelim konu neydi? yunan karagozun patentını alıomus vs bızım en son tartıstıgımız neydı? laıklık cumhurıyet vs vs vs ben bıraz daha uzasayda fenerbahce 6s hakkında muabbet onerısı vercektım.. yahu senin mantıgını bı cozsem zaafiyet teorisini 2. plana atacam
hem sildim noldu amacın neki bunu buraya yazdın beni rencide etmekmi? benim ar damarlarım toptan çatlak o yüzden boşa konu acma bunuda kılıtlıycem aynı zamanda sılecem
admınlere soyle moderatorlere soyle host sahıbıne sole sole kıme solersen konu dagıldı sıldım okadar uyeler yazacaklarını yazsın bunuda sılecem

ben rahat adamım dostum eğer sen buna sansür diyosan bende kendime rtük diorm
o değil neyi sansürlemişim zaten millete sövme dağa taşa söv gene uyarmam bişe yapmam silmemde konunun dışına çıkmış bi topici sildim diemi?
ben sansürlerim arkadaş bi derdin varsa admina anlat oda gelsin bana desin

En son tarafından Salı Eyl. 18, 2007 8:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
crystal mountain
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Erkek
Dinlediğim Tür : Heavy metal
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Salı Eyl. 18, 2007 8:02 pm

eet o başlığın altını bende okudum tansu abinin dedii gibi konudan uzaklaşıldı saptı konu baya alakasız yerlere geldi. Yetkileri dorultusunda da silmeye hakkı var diye bliorm.

RocKisPeaCe
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Salı Eyl. 18, 2007 8:14 pm

arkadaşlar konunun sapması üzerine silinmiş bi konu. bu kadar uzatmaya gerek yok. sonuçta burası bi müzik forumu ve burda siyasete bu kadar çok girmek anlamsızlaşırdı. herkesten özür diliyorus ve anlayışlı olmanızı beklioruz...
saygılarımla

$$$$_____$$____$$$____$$_____$$$$
$$$$_____$______$______$_____$$$$
$$$$_____$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$_____$___$$___________$$$$$$$
$$$$_____$__$$_______________$$$$
$$$$__________$$_____________$$$$
$$$$___________$$___________$$$$$
$$$$_____________$_________$$$$$$
$$$$$_____________________$$$$$$$
$$$$$$___________________$$$$$$$$
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Çarş. Eyl. 19, 2007 12:47 am

kRiLL demiş ki:
güzelim konu neydi? yunan karagozun patentını alıomus vs bızım en son tartıstıgımız neydı? laıklık cumhurıyet vs vs vs ben bıraz daha uzasayda fenerbahce 6s hakkında muabbet onerısı vercektım.. yahu senin mantıgını bı cozsem zaafiyet teorisini 2. plana atacam
hem sildim noldu amacın neki bunu buraya yazdın beni rencide etmekmi? benim ar damarlarım toptan çatlak o yüzden boşa konu acma bunuda kılıtlıycem aynı zamanda sılecem
admınlere soyle moderatorlere soyle host sahıbıne sole sole kıme solersen konu dagıldı sıldım okadar uyeler yazacaklarını yazsın bunuda sılecem

ben rahat adamım dostum eğer sen buna sansür diyosan bende kendime rtük diorm
o değil neyi sansürlemişim zaten millete sövme dağa taşa söv gene uyarmam bişe yapmam silmemde konunun dışına çıkmış bi topici sildim diemi?
ben sansürlerim arkadaş bi derdin varsa admina anlat oda gelsin bana desin

tamam baba öyle olsun sahibimede söylerim ama korkma benim aşılar tam zaten ısırsamda bişi olmaz sana.zaten konuyu oraya sokan sen olduğun gibi silmeden önce bana s.tir git demeye kadar getirmiştin olayı sonrada çok saçmalandı deyip konuyu silmen de çok ilginçti ama neyse konunun saptığı konusunda haklısın bende daha fazla uzatmicm zaten

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
RocKisPeaCe
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Çarş. Eyl. 19, 2007 1:05 am

MİLLET KONU BURDA KAPANMIŞTIR...

karanLIK
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Kadın
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Perş. Eyl. 20, 2007 8:18 pm

konu kapanmıştır denilmiş ancak ben bunu yanlış buluyorum..
krill in konuyu kapatması bence de yanlış.. konu amacından sapmış değil aslolan (tartışılması gereken) konu ortaya çıkarılmıştı. ve kişilerde düşüncelerini paylaşıyorlardı.. sonuçta burası düşüncelerin özgürce ancak saygı(!) çerçevesinde paylaşıldığı bir forum. hayatta müzikten daha önemli şeyler vardır ve bunlardır sizin bu müziği özgürce dinleyebilmenizi sağlayan(!)
ben de forumda yetkili bir kişiyim ancak hiç bir kişiye karşı saygısızlık boyutlarına ulaşan bir ihtamda bulunmam ve düşünce akışını engellemem. asıl yetkili olarak da candeniz i gördüğüm için de konuyu onla konuşmayı ve kararı onun vermesinin uygun olacağını düşünüyorum..

saygılar..
Kullanıcı profilini gör http://www.kurbaniz.biz
kRiLL
RockLOG Zabıtası
RockLOG Zabıtası

0 / 1000 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Perş. Eyl. 20, 2007 8:52 pm

hadi ya sen zeki şeysin öle yunanistanın karagöz patentini alması konu biz din iman mevzuuna geldik laiklik demokrasi mevzuuna geldik hiç sapmamış ..müziği ipleyen kim?
evet konu yildim çokda iyi yaptım halada öyle düşünüyorum
hadi 1 nebze olsun es geçtim konu sapmasını saçma sapan cevaplar gelio ben ne diorum millet nere çekio ben üstte bişi yazıorum altında aynısını demek istiyolar ama konuyu dahada bulandırıyolar
ayrıca karanlık ben nette forumda herkezin onunde felan yapmacık saygı gosteren adamlardan deılım dısarda neysem burdada oyum dışardada yamuk yumuk konuşanada siktir git derim burdada. s.git aq gibi zırvalarla uğraşmam

mesela rockispeacede neden yaratıldık dıe konu acmıstı oda sacma onuda sılecem kusura bakmasın
hem baş admin burda bana yetki verdiyse alacağım kararlarada güvenmiştir yoksa öle herkezin istediği bi topici silerim öteki çıkar nie sildin der görecelidir
insanlar kendi fikirlerini kendi düşüncelerini yazmaz sacma sapan cumleler ortaya cıkarsa sılerım

baş admın memnun deılse gelır sıler modlugumu olur bıter
kendi iradem dışında kimsenin istemesiyle bişi yapmam gene bole olursa gene sılerım
Kullanıcı profilini gör
RocKisPeaCe
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Perş. Eyl. 20, 2007 9:22 pm

abi açtığım bütün konuları silebilirsiniz.. bu andan itibaren de siteye bir daha konu falan açmıyorum. eğer adminimiz bu durumdan şikayetçi olursa yetkimide sewe sewe bi başkasına veririm. eğer açtığım konulara saygı gösterilmiyosa bende bu dakkadan sonra uğraşmıyorum...

SincitySID
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Punk rock
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Cuma Eyl. 21, 2007 12:24 am

KriLL arkadaşımız süresiz olarak banlanmıştır bilginize...

Kimse kimsenin düşüncelerine sansür koyamaz...İlk kayıt sırasında benden size bir mesaj geliyordur orda sansürle ilgili açıklama zaten var tükürdüğümü yalayamam,eee niye banlandı diorsanız arkadaşımız sansürü seviyor...istediğim herkesin mutlu olması =)
Kullanıcı profilini gör http://www.rockloglu.yuz.biz
Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   C.tesi Eyl. 22, 2007 5:57 pm

Laughing lol!

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI   Paz Eyl. 23, 2007 10:12 am

lol! EEt ya ilk gelen mesajda yazıodu

fORUMDA SANSÜR VAR HABERİN VAR MI
1 sayfadaki 1 sayfası