AnasayfaPortalliAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yapKullanıcı GruplarıSSS

Paylaş | 

Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
RocKisPeaCe
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Yüzde kaç RockLOG\'luyum :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler   Paz Ara. 16, 2007 3:49 am

Arkadaşlar rock/metalde sizin için "gitse gelmez" dediğinz
müzik adamları veya ölmş olan " unutlması imkansz" dediğinz müzik
adamları kimlerdr? yani yeri doldurulamayan sanatçılar ?

$$$$_____$$____$$$____$$_____$$$$
$$$$_____$______$______$_____$$$$
$$$$_____$______$______$_____$$$$
$$$$_____$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$_____$___$$___________$$$$$$$
$$$$_____$__$$_______________$$$$
$$$$__________$$_____________$$$$
$$$$___________$$___________$$$$$
$$$$_____________$_________$$$$$$
$$$$$_____________________$$$$$$$
$$$$$$___________________$$$$$$$$
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler   Perş. Ara. 20, 2007 11:13 pm

Like a Star @ heaven ALI GUCLUSIMSEK:p (gıtarıst) cem koksal(gıtarıst) batu(gıtarıst) bıde amy lee...(sookk sewom) Like a Star @ heaven
crystal mountain
Evrim Geçirmiş RockLOG'lu

Erkek
Dinlediğim Tür : Heavy metal
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler   Çarş. Ocak 30, 2008 8:14 pm

yavuz çetin, gitti zaten.. gelmiicekti onun gibiside hiç gelmiicek ne cevherlerimiz var değeri bilinmeyen..bi barış manço gibi kalitede gelmeyecektir.. yabancılardan cliff burton, chuck shuldiner, john bonham gibi isimler..hepsi huzur içinde yatsın daha bir çok isim var tabikide bunlar hem müzikalite hem kişilik insaniyet açısından kusursuz insanlardı..böle bugünn zart zurt kıl tüy grupları gibi deiller ebediler, unutmayacaklar, unutan zaten bilinçsizdir yada müzik anlayışından bi hayli yoksundur. tmm müzik bi zevktir ama bu adamları yok saymakta bi hakarrettir müzik adına işlenmiş cinayetlerin yeni bi dalıdır.. günümüz para kaygısı taşıyan müzisyenlerinede bi eleştiridir bu adamlar pek çok kimsenin idolüdür. onlar ölselerde yukardan bnm güzelim parçalarını dinlediimi, dinletiimi görüolardır..saygılar ey yukardakiler sizlere..

Callistorm
Forum Şerifi
Forum Şerifi

Erkek
Dinlediğim Tür : Alternative rock
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler   Çarş. Ocak 30, 2008 11:32 pm

crystal mountain demiş ki:
yavuz çetin, gitti zaten.. gelmiicekti onun gibiside hiç gelmiicek ne cevherlerimiz var değeri bilinmeyen..bi barış manço gibi kalitede gelmeyecektir.. yabancılardan cliff burton, chuck shuldiner, john bonham gibi isimler..hepsi huzur içinde yatsın daha bir çok isim var tabikide bunlar hem müzikalite hem kişilik insaniyet açısından kusursuz insanlardı..böle bugünn zart zurt kıl tüy grupları gibi deiller ebediler, unutmayacaklar, unutan zaten bilinçsizdir yada müzik anlayışından bi hayli yoksundur. tmm müzik bi zevktir ama bu adamları yok saymakta bi hakarrettir müzik adına işlenmiş cinayetlerin yeni bi dalıdır.. günümüz para kaygısı taşıyan müzisyenlerinede bi eleştiridir bu adamlar pek çok kimsenin idolüdür. onlar ölselerde yukardan bnm güzelim parçalarını dinlediimi, dinletiimi görüolardır..saygılar ey yukardakiler sizlere..

cok guzel anlatıyorsun derdini usta. senin bu insanlara duyduğun saygı ve sevgiyi kesinlikle anlayabiliyorum üstüne ekliyecek sözüm yok katılıyorum sana ticari kaygısı olmayan kişiliği de duzgun kalabilmiş cok az insan var bu ortamda bi john lennon, var kurt cobain konusunda pek emin değilim

Rock'ın özü muhalefettir.Yasalar izin verdiği sürece tabii.Ama rock ne der:''Ben bu dünyaya adam gibi yaşamak için geldim.'' Rock bu felsefeyle yaşamaya devam ediyor.Siyasetçinin rock'tan ve gençlikten korkmasının nedeni de budur(Cahit Berkay)05/2008

bu sayfada ki yazilarin hepsini okudum ve mahmut... sen haksizsin ib*e... seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim...
Kullanıcı profilini gör http://www.rockvelog.com
demoNchaiN

Kadın
Dinlediğim Tür : Black metal
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler   Perş. Ocak 31, 2008 10:33 am

gitti gelmıcek ama ben gıdıcemmm lol!

'kurt cobain' daa ne ısım solıım kı Sad Sad Sad

cem köksal bırde gtse gelmes:D:D
Kullanıcı profilini gör

Gitse Bir Daha Gelmez Dediğiniz İsimler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARADIĞINIZ ACAPELLALAR
» En sevdiğiniz paramore şarkısı ?
» Yaşar İpek son albümünün en beğendiğiniz şarkısı ?